Skip to content

Predaj 3 izbového priestranného bytu v obci  Vyhne


\"\"

3-izbový


\"\"

100 m2


\"\"

Vyhne

Cena – Predaj

Dohodou
!!!Rezervované!!!

Kategória: Byt
Druh: 3-izbový
Podlahová plocha: 100 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom
Obec: Vyhne
Ulica: Dolinky

Popis 

!!!Rezervované!!!

P500047-113-LOS

V TeEq reality Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom v obci Vyhne, sídlisko Dolinky. Priestranný svetlý byt o rozlohe 100m2 po kompletnej rekonštrukcii v roku 2015, je na treťom poschodí z troch, bez výťahu, v tehlovom bytovom dome po čiastočnej rekonštrukcii. V roku 2010 menená škridla, zvodové rúry a bleskozvod, vymenené plastové okná v priestoroch schodiska a predpríprava na elektronického vrátnika.

Dispozícia bytu je jedinečná :

Vstup je do chodby, hneď z nej vedľa vstupných dverí je WC s umývadlom, vedľa je vstup do detskej izby, pri nej je veľká priestranná spálňa s veľkým šatníkom, čo je snom každej ženy, ďalej pre vstup do hlavnej miestnosti prepojenie obývacej izby s jedálňou a kuchyňou. Pri kuchyni je špajza a kúpeľňa.

Rekonštrukcia bytu :
Výmena elektroinštalácie, vodovodných rozvodov, aj kanalizácie. Nové samostatné plynové kúrenie cez radiátory, nové okná, nové stierky, podlahy, dlažba, obklady, kuchyňa.
K bytu prislúcha balkón o ploche 1,8 m2, nie je v ploche bytu a priestranná pivnica.
Náklady na bývanie 120 € pre 3 člennú rodinu, komplet všetko ( bytové, voda, plyn, elektrina )

Vhodná lokalita na trvalé bývanie ako aj rekreačné, základná občianska vybavenosť v obci – materská škola, základná škola, obchody, reštaurácie, služby, iba 8 min peši je Vodný raj Vyhne, do mesta Banská Štiavnica je 10 km, do Žarnovice 10 km, do Žiaru nad Hronom 20 km a dostupnosť na diaľnicu cca 7 km je veľkou výhodou.

Pozývam vás na obhliadku danej nehnuteľnosti : kontaktujte ma na t.č. : 0907 320577 alebo mail : lydia.oslancova@teeq.sk dohodneme si osobné stretnutie na nehnuteľnosti.


NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Maklér

Lýdia Olancová

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.