Skip to content

PREDAJ  – jedinečná ponuka 4 izbový byt so záhradkou a garážou v obci Vyhne


4-izbový


105 m2


Vyhne

Cena – Predaj

77 900 €

Kategória: Byt
Druh: 4-izbový
Podlahová plocha: 105 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom
Obec: Vyhne

Popis 

P500055 -14LOS
V TeEq reality Vám ponúkame veľkometrážny 4 izbový byt s balkónom o rozlohe 105m2. Súčasťou predaja je aj garáž o veľkosti 41m2 s pivnicou a záhrada cca 300m2.
Dispozícia bytu : vstup do chodby, vľavo je veľkorysá kúpeľňa s WC, ďalej kuchyňa s balkónom a špajza. Vpravo 3 veľké priestranné slnečné izby, a z tretej je vstup do poslednej 4 izby. K bytu prináleží povalový priestor 33 m2 a dáva ďalšie možnosti využitia.

V byte menené okná za plastové v roku 2006 a výmena plynového kotla v roku 2018, inak pôvodný stav bytu dáva možnosti novým majiteľom na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Rekonštrukcia a dispozičné úpravy zabezpečia nové komfortné bývanie pre rodinu.

Elektrina na 220V, voda obecný vodovod, kanalizácia obecná. Vykurovanie ústredné plynové samostatne v byte, doplnkové kúrenie – piecka v 1 izbe na pevné palivo.

Bytový dom so 4 bytmi prešiel výmenou strechy v roku 2014, krov, betónová škridla, klampiarske prvky, v roku 2022 nová vodovodná prípojka, oprava balkónov.

Ranná kávička na balkóne s výhľadom do lesa, auto v garáži na dvore, záhradka na pestovanie vlastnej zeleniny a oddych v záhrade v súkromí to sú bonusy na nezaplatenie a nie len tie Vám ponúka tento byt.

Výhody :
– ticho a krásna príroda
– kompletná občianska vybavenosť, škôlka, škola, obchody, služby, zdravotná starostlivosť
– okrajovo v obci v menej obývanej časti
– Vodný raj Vyhne 10 min pešo

Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie, ako aj rekreačné, nakoľko obec Vyhne patrí do Štiavnických vrchov a do historickej Banskej Štiavnice máte 13 km, diaľničný privádzač je 5 km od bytového domu.

Celkový dojem, maklér odporúča, poloha, pôvodný stav nehnuteľnosti – urobíte si všetko podľa vlastného výberu, lokalita a dostupnosť na diaľnicu cca 5 km je veľkou výhodou.

Pozývam vás na obhliadku danej nehnuteľnosti : kontaktujte ma na t.č. : 0907 320577 alebo mail : lydia.oslancova@teeq.sk a dohodneme si osobné stretnutie na nehnuteľnosti.

Maklér

Lýdia Olancová

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.