Skip to content

Predaj rozostavanej radovej zástavby 5 domov v tichej lokalite obce Čerín


\"\"

Dom


\"\"

1 864 m2


\"\"

Čerín

Cena – Predaj

239 000 €

Kategória:Dom
Plocha pozemku: 1846 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Čerín

Popis 

P50001-12BB

V TeEq reality vám ponúkame na predaj rozostavanú nehnuteľnosť medzi obcami Čerín a Čačín. Pôvodný projekt bol vypracovaný za účelom stavby na rodinné domy v radovej zástavbe, s prístupovou komunikáciou a inžinierskymi sieťami, ktorý je možné dokončiť pre tento účel. Jedná sa o rozsiahlu hrubú stavbu postavenú zväčša z tehly a dreveným krovom pokrytým plechom. Projektová dokumentácia je k dispozícii.

My Vám ponúkame krásny slnečný pozemok o rozmere 1846m2, s možnosťou prikúpenia ďalších 429m2 ( +30.000 € ), na ktorom bude stáť Vaša nehnuteľnosť, podľa Vašich predstáv, obklopená krásnou prírodou. Prípojka vody je cez cestu, elektrické prípojky – bod napojenia na pozemku, kanalizácia – potreba vybudovania žúmp.

Pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej tichej a slnečnej lokalite, neďaleko od Banskej Bystrice, iba 18 km.  Nádherná lokalita, čo sa týka prírody, kľudu, chatárčenia, hubárčenia, turistiky, je tam pekné bývanie, v danej lokalite sú minerálne pramene a Mičinské travertíny.

Pozývame vás na obhliadku danej nehnuteľnosti :  kontaktujte ma na t.č. : 0907 374 474 alebo mail : zuzana.pokorna@teeq.sk a dohodneme si osobné stretnutie na nehnuteľnosti. 

Maklér

Lýdia Olancová

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.