Skip to content

Predaj štýlového priestranného 2 iz. bytu v meste Žiar nad Hronom. 


\"\"

2-izbový


\"\"

77 m2


\"\"

Žiar nad Hronom

Cena – Predaj

117 000 €
!!!Zrušené!!!

Kategória: 2-izbový
Podlahová plocha: 77 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom
Obec: Žiar nad Hronom
Ulica: A. Dubčeka

Popis 

!!!Zrušené!!!

P500034-112LOS

V TeEq reality Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom v meste Žiar nad Hronom, na ul. A. Dubčeka. Jedinečný byt vás osloví svojou atmosférou a získa si nových majiteľov. Veľkorysý priestor 2 izbového bytu má rozlohu 77m2.
Dispozícia bytu : vstupná chodba, z nej sa ide do kúpeľne s toaletou, pracovný kútik, chodbička na prechod do kuchyne, a aj do obývacej izby, ktorá je priechodná do spálne. Komfort bývania zabezpečuje novo vybudovaný balkón v obývacej izbe.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: menené EURO okná, nový balkón murovaný zateplený v roku 2019. Rekonštrukcia kuchyne a spálne. Podlahy: plávajúce, dlažba v obývacej izbe parkety. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, WC čiastočne oddelené. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Súčasťou bytu je aj pivnica.

Bytový dom po rekonštrukcii : strecha v roku 2015, menené dvere a okná, zateplenie a nová fasáda v roku 2019.
Výhody: centrum – kompletná občianska vybavenosť, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zateplený bytový dom, parkovanie bez problémové.

Rada vás prevediem na obhliadke týmto bytom ako aj doplním informácie k nemu na telefónnom čísle 0907 320 577, prípadne mail : lydia.oslancova@teeq.sk.

Maklér

Lýdia Oslancová

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.