Skip to content

Pozemok na výstavbu RD v meste Banská Štiavnica


\"\"

Pozemok


\"\"

1012 m2


\"\"

Banská Štiavnica

Cena – Predaj

72 864,00 € 

(70 €/m2)

Kategória: Pozemok na výstavbu RD
Plocha pozemku: 1012 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Štiavnica
Obec: Banská Štiavnica
Ulica: Štefultov – Sitnianska

Popis 

50006-14DVA

Pozemok na výstavbu RD vo veľmi špecifickej lokalite, ktorá má potenciál a tendenciu stať sa najkrajšou lokalitou na bývanie v Banskej Štiavnici. Výhľad na celé mesto a kalváriu a zároveň vzdialenosť od historického centra mesta cca. 5 minút autom, alebo 10-12 minút pešo len potvrdzuje potenciál tejto lokality. Pozemok je svahovitý, preto aj návrh rodinného domu musí tomu prislúchať, ale zároveň to vytvára priestor na sebarealizáciu a individualizáciu výstavby/projektu. V lokalite sa má finálne nachádzať len 28 rodinných domov a pozemok ktorý ponúkame sa nachádza na okraji celej novovznikajúcej štvrti, čo garantuje zachovanie súkromia s najlepším výhľadom na mesto a okolie. Pozemok odporúčame na celoročné využitie, ale taktiež na výstavbu rodinnej chalupy alebo miesta pre oddych. Celé okolie Banskej Štiavnice ponúka neskutočný počet možností trávenia aktívneho voľného času v lete aj zime.

Pozemok má už kladné vyjadrenie na výstavbu od Krajského pamiatkového úradu, keďže spomenutá lokalita, tak ako celá Banská Štiavnica je pamiatkovým územím UNESCO. Taktiež od mesta Banská Štiavnica, Stredoslovenská distribučná atď.

Po vyžiadaní RK je možné doložiť predbežné štúdie osadenia komplet celej novovznikajúcej štvrti a jej častí.   

Maklér

Dávid Vailing

0902 937 029
david.vailing@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.