Skip to content

Jedinečná ponuka pre vás  na bývanie v novostavbe RD v obci Prestavlky 


\"\"

Dom


\"\"

838 m2


\"\"

Prestavlky

Cena – Predaj

na vyžiadanie v RK
!!!Zrušená!!!

Kategória: Pozemok
Plocha pozemku: 838 m2
Podlahová plocha: 88,80 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom
Obec: Prestavlky

Popis 

P500020-12LOS

Chcete zmenu z bytu do domu a nechce sa vám riešiť majstrov ?Je tu ideálna ponuka práve pre vás bez starostí a vybavovania. Vysnívané bývanie sa stáva skutočnosťou, prídite sa pozrieť na prostredie, kde sa budete sťahovať, a na terase piť kávičku. Nové bývanie v nadštandardnej novostavbe si treba dopriať a užívať šťastný rodinný život. Vaša rodina si zaslúži ten najlepší domov. Ponúkame Vám na predaj novostavbu – rodinný dom v tichej lokalite obce Prestavlky, realizácia výstavby do júla 2022 podľa projektu od firmy Promiprojekt s.r.o.

Na slnečnom rovinnatom pozemku o rozlohe 838 m2 (14,36 m x cca 60 m) vám zrealizujeme výstavbu rodinného domu – 8,25 m x 13 m, ideálny pre potreby 4 člennej rodiny so všetkým komfortom. Predáva sa v stave holo domu v energetickej triede A0, zabezpečíme ich kvalitnými materiálmi na výstavbu aj pre najnáročnejšieho zákazníka. Ide o TOP kvalitu zabudovaných materiálov a moderných technológii, s dispozíciou prepracovanou do detailu.

Obvodové murivo hr.300mm pálená tehla + zateplenie grafitový polystyrén hr.180mm + fasáda nano silikón Okná – plastové 8 komorové antracitovej farby – trojsklo +  vonkajšie elektrické žalúzie antracitovej farby Omietky sadrové Podlaha – hydroizolácia, tepelná izolácia, ukončená poterom Krytina škridla, resp. betónová krytina Tepelná izolácia stropu – fúkaná strojovo Vykurovanie plynom + radiátory, podlahové kúrenie vo WC a kúpeľni Predpríprava fotovoltiky, resp. soláru Rozvod silnoprúdu aj rozvody slaboprúdu (ethernet,…) Terasa Studňa – voda na zavlažovanie a bazén Úprava pozemku

Vysoký štandard holo domu z kvalitných materiálov ponúkame v cene, ktorú sa dozviete v RK, samozrejme možnosť dokončenia na kľúč podľa výberu budúceho majiteľa.  Celková zastavaná plocha 107,30 m2, úžitková 88,80 m2.

Dom vás privíta vstupným zádverím, kde je miesto na všetko, čo má mať vstupná miestnosť, celkovo má 4 obytné miestnosti , jedna je denná centrálna, kde sa celá rodina môže spoločne stretávať, – kuchynská časť, v strede jedáleň a potom obývacia časť, kde je prechod na terasu a zväčšuje sa tak spoločný rodinný priestor s vonkajškom. Jedáleň môžete mať vonku na terase od jari do jesene, potom na chladné dni sa presuniete k stolovaniu  do jedálenskej časti. Jednotlivé časti spoločne vytvárajú jeden veľkopriestor, a z neho je prístupná spálňa so samostatnou kúpeľnou s toaletou a veľkou plochou na úložný priestor, komfort bývania rodičov sa umocní francúzkym oknom na terasu. Dve ďalšie izby, druhá kúpeľňa a samostatná toaleta je ideálna pre príjemné bývanie všetkých členov vašej rodiny. Dostatočne zabezpečujú súkromie pre jednotlivých členov rodiny.

Výhody:

Ideálne miesto pre pokojné bývanie na slnečnom pozemku s výhľadom na zeleň okolo seba. Možnosť hubárčenia – na skok do lesa, cyklotrasy 110 km v okolí, turistika, na diaľnicu iba 12 km, kúpele Sklené Teplice 16 km, historická  Banská Štiavnica 25 km, lyžiarske stredisko Salamandra 30 km.

Odporúčam dohodnúť si termín stretnutia a miesto si zamilujete na prvý pohľad. Vaše vysnívané bývanie vám pripravíme a dokonca vieme doladiť detaily podľa vašich predstáv.       

 

Maklér

Lýdia Olancová

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik