Skip to content

Na predaj 3 izbový byt Zvolen – Západ, ul. D.Ertla

3-izbový

73,63 m2

Zvolen

Cena – Predaj

145.990 €

Kategória: Byt
Druh: 3-izbový
Podlahová plocha: 74 m2
Poschodie: 8/8

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Zvolen 
Obec: Zvolen
Ulica: D. Ertla

Popis 

P500057-113-LOS
3D obhliadku bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku: https://my.matterport.com/show/?m=1Mu9Rqj2xon

V TeEq realitách Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt po REKONŠTRUKCII v meste Zvolen – Západ, ul. D.Ertla. Rozsiahla rekonštrukcia Vám zabezpečí komfortné bývanie, a lokalita zas jednoduchú dostupnosť do centra ako aj na výjazd na diaľnicu. Celková rozloha bytu je 73,63m2.

Pred 2,5 rokmi prešiel byt rozsiahlou rekonštrukciou, zmenená dispozícia – zamurované dvere z chodby do kuchyne, nová murovaná kúpeľňa s čiastočne oddeleným WC, nové elektrické rozvody, vodovodné rozvody ako aj odpady, nové stierky, obklady, podlahy, sanita, oblôžky na zárubniach, nové dvere. Nová kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi. V jednej izbe zostali pôvodné stierky, ale zachovalé a pôvodné protipožiarne dvere.

Dispozícia bytu je vstup z chodby do každej izby samostatne ako aj do kúpeľne. V chodbe je skriňová zostava robená na mieru, chodba pôsobí vzdušným presvetleným priestorom. Rekonštrukciou vznikla pekná priestranná kúpeľne, kde je osadená práčka, sušička, sprchový kút , umývadlo s veľkým zrkadlom, a čiastočne oddelené WC. Pôsobí otvorenie, nemáte pocit malej stiesnenej kúpeľne a zabezpečí vám komfortné využitie zväčšeným priestorom v rámci rekonštrukcie.
Dominantnou miestnosťou je veľká priestranná obývacia izba, dômyselne rozdelená na dve časti s komodou a zeleňou – prvá časť oddychová s priestrannou sedačkou a druhá časť s jedálenským stolom, kde sa dobre servíruje jedlo z vedľajšej kuchyne. V kuchyni sú zabudovaní pomocníci potrební v kuchyni až na mikrovlnku, samozrejme je priestor aj pre ňu, len majitelia využívajú darček z pred rekonštrukcie bytu. Voľný roh v kuchyni zapĺňa chladnička s mrazničkou.
Spálňa je taká akurát na posteľ, veľkú skriňu, nočné stolíky a toaletný stolík. Tretia izba je tiež dostatočne veľká na detskú izbu, pracovňu.

V byte sú správne využité všetky m2, celkový dojem z bytu veľmi dobrá moderná rekonštrukcia, pôsobí svetlo, nadýchane a zabezpečí novým majiteľom príjemné bývanie bez ďalších investícii. K bytu prináleží latková pivnica.

Bytový dom po rekonštrukcii – strecha, zateplenie bytového domu, výmena okien, dverí na spoločných priestoroch, stupačky, el. vrátnik, pôvodný je len výťah.

Cena na vyžiadanie v realitnej kancelárii.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutý aj kompletný právny servis, vypracovanie zmlúv, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a vybavenia financovania na kúpu nehnuteľnosti.

V prípade Vášho záujmu o kúpu tohto príjemného bytu ma kontaktujte prosím: Lýdia Oslancová, t.č. 0907 320 577 , alebo mail : lydia.oslancova@teeq.sk

Realitný konzultant

Lýdia Oslancová RSc.

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik