Skip to content

Na predaj rodinný dom v Bernolákove


\"\"

Rodinný dom


\"\"

1550 m2


\"\"

Bernolákovo

Cena – Predaj

392 000 €
!!!Predané!!!

Kategória: Rodinný dom
Plocha pozemku: 1550 m2
Podlahová plocha: 220 m2
Zastavaná plocha: 120 m2

Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava
Obec: Bernolákovo
Ulica: Národného oslobodenia

Popis 

P50012-12IM

V TeEq Reality vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Bernolákovo so zastavanou plochou 120m2.

Dom je postavený na pozemku o výmere 1550 m2. Nachádza sa v tichej ulici na zastavanom území obce. Pozostáva z obývačky, samostatnej kuchyne s komorou, dvoch izieb, zádveria, chodby, kúpeľne a WC. Pod obytnou časťou domu sa nachádza suterén, ktorý momentálne slúži ako vínna pivnica a technická miestnosť.


Použitý materiál pri stavbe je tehla, valbová strecha je zakrytá pálenou škridlou. Dom je v pôvodnom stave, udržiavaný a zachovalý. Do domu sú privedené všetky inžinierske siete: plyn, voda, elektrina, splašková kanalizácia. Na pozemku sa nachádza kopaná studňa s výdatným zdrojom kvalitnej vody, ktorá sa využíva prostredníctvom domácej vodárničky ako úžitková voda.


Výhodou tejto nehnuteľnosti je veľká záhrada, ktorá sa využíva ako úžitková, rastú v nej ovocné stromy a vinič. Novým majiteľom určite poskytne veľký priestor a široké možnosti na sebarealizáciu.
V obci je výborná občianska vybavenosť. Nachádzajú sa tu športoviská, detské ihriská, golfový areál aj jazero Štrkovka. Dostupnosť do hlavného mesta je cca 20 minút pohodlnou jazdou autom po diaľnici D1 cez novovybudovanú diaľničnú prípojku priamo z obce.


Kúpa tejto nehnuteľnosti je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú pokojné bývanie v rodinnom dome s možnosťou cestovania do Bratislavy, a zároveň ocenia väčší pozemok.

Maklér

Igor Mičko

0911 206 677
igor.micko@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik