Skip to content

Cena – Predaj

216 950 €

Kategória: Dom
Plocha pozemku: 2 484 m2
Zastavaná plocha: 896 m2
Plocha RD: 180 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom
Obec: Hliník nad Hronom

Popis 

P500015-12LOS

Hľadáte 4 ibový rodinný dom, máme tu pre Vás ponuku v obci Hliník nad Hronom. Rodinný dom 18m x 10m z tvárnic zateplený so sedlovou strechou pokytou škridlou je v dobrej a tichej lokalite obce na rovinnatom slnečnom pozemku o celkovej rozlohe  2 484 m2 celý oplotený.

Dispozícia domu je veľmi dobre a prakticky rozdelená na dve časti. V pravo denná : tvorí ju vstupná hala, z nej v pravo prechod do priestrannej obývacej časi so vstupom na terasu, pracovňa, kuchyňa. V ľavej časi sú tri izby, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, toaletou a samostatná toaleta.

Dom je sitovaný tak, že v prípade potreby je možný vstup zo zadnej časti domu a v podkrový riešiť samostatnú bytovú jednotku, alebo rozšírenie bývania pre viacčlennú rodinu.

Suterén domu je o rozlohe tiež 180m2, tvoria ho : technická miestnosť, práčovna, garáž, špajza a odkladacia miestnosť. 

V dome je elektrina na 220/380 V, kvalitná voda z vlastnej studne, kanalizácia z domu je napojená na obecnú kanalizáciu, vykurovanie ústredné plynové, nový kotol, a alternatíva splynovacia pec na pevné palivo. Teplú vodu zabezpečujú slnečné kolektory.

Výhody :
–  slnečná a rovinná záhrada na pestovanie BIO produktov všetkého druhu ovocia  a zeleniny, základ je v záhrade, už stačí, len doplniť podľa vlatných predstáv.

–  lokalita s dostupnosťou na autobusovú zastávku 150m,
–  obchody a pošta 3 min pešo,
–  lekár a lekáreň na skok,
–  dialnica 2 km                                                                                                           

Rodinný dom Vám zabezpečí všetko, čo potrebujete na komfortné bývanie pre 4 člennú rodinu. Pokiaľ je vás viac, nie je problém, len treba počítať s investíciou do podkrovia a váš sen o novom bývaní sa splní práve u nás. Pozývam vás na obhliadku danej nehnuteľnosti:  kontaktujte ma na 0907 320 577 alebo mail : lydia.oslancova@teeq.sk dohodneme si osobné stretnutie na nehnuteľnosti.

Maklér

Lýdia Olancová

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik