Skip to content

Predaj Apartmánové byty MÝTO APARTMENTS

3-izbový

64 m2

Mýto pod Ďumbierom

Cena – Predaj

189 000 €

 

Druh: Apartmánový byt
Kategória
: 3-izbový
Podlahová plocha: 64,36m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Mýto pod Ďumbierom

Popis 

https://www.mytoapartments.sk/

Apartmánové byty MÝTO APARTMENTS

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový apartmán v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v obci Mýto pod Ďumbierom, ktorá sa nachádza na južnom svahu Chopku, v  okrese Brezno.

Skladá sa z predsiene, kúpeľne s toaletou, spoločenskej miestnosti s kuchynským kútom a dvoch spální. Celková podlahová plocha apartmánu je 64,36 m2, z toho úžitková plocha apartmánu je 56,48 m2 a plocha vonkajšieho schodiska je 7,88 m2. Cena 189.000 € s DPH

Ceny sú konečné a obsahajú kompletne zariadený apartmán vrátane pozemku, jedného parkovacieho státia ku každému apartmánu a všetkých poplatkov.

V Mýte pod Ďumbierom a jeho blízkom okolí sa nachádza množstvo lyžiarských stredísk s dobrou vybavenosťou a vynikajúcimi lyžiarskými podmienkami.

Lyžiarske stredisko Mýto pod Ďumbierom, vzdialené 500 metrov od projektu MýtoApartments vybavené aj umelým zasnežovaním, 4-sedačkou a detským vlekom je vhodné pre širokú klientelu lyžiarov, rovnako ako aj neďaleké strediská Tále alebo Čertovica.

V blízkosti sa nachádza jaskyňa Mŕtvych netopierov a Bystrianska jaskyňa – naša najväčšia kvaplová jaskyňa, v ktorej je zriadené sanatórium na liečenie chorôb dýchacích ciest.

Na Táloch, vzdialených do 10 minút jazdy autom sa nachádza golfový rezort Tále s 18-jamkovým majstrovským golfovým ihriskom a prírodné kúpalisko Tále prístupné zdarma.V neďalekom Krpáčove je vodná nádrž Krpáčovo, s požičovňou lodiek a cyklotrasami v okolí.

Realitný konzultant

Soňa Rakytová

0907 671 406
sona.rakytova@gmail.com

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik