Skip to content

PREDAJ  – jedinečná ponuka 4 izbový byt so záhradkou a garážou v obci Vyhne

4-izbový

105 m2

Vyhne

Cena – Predaj

74 000 €

Kategória: Byt
Druh: 4-izbový
Podlahová plocha: 105 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom
Obec: Vyhne

Popis 

P500055 -14LOS
V TeEq reality Vám ponúkame veľkometrážny 4 izbový byt s balkónom o rozlohe 105m2. Súčasťou predaja je aj garáž o veľkosti 41m2 s pivnicou a záhrada cca 300m2.
Dispozícia bytu : vstup do chodby, vľavo je veľkorysá kúpeľňa s WC, ďalej kuchyňa s balkónom a špajza. Vpravo 3 veľké priestranné slnečné izby, a z tretej je vstup do poslednej 4 izby. K bytu prináleží povalový priestor 33 m2 a dáva ďalšie možnosti využitia.

V byte menené okná za plastové v roku 2006 a výmena plynového kotla v roku 2018, inak pôvodný stav bytu dáva možnosti novým majiteľom na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Rekonštrukcia a dispozičné úpravy zabezpečia nové komfortné bývanie pre rodinu.

Elektrina na 220V, voda obecný vodovod, kanalizácia obecná. Vykurovanie ústredné plynové samostatne v byte, doplnkové kúrenie – piecka v 1 izbe na pevné palivo.

Bytový dom so 4 bytmi prešiel výmenou strechy v roku 2014, krov, betónová škridla, klampiarske prvky, v roku 2022 nová vodovodná prípojka, oprava balkónov.

Ranná kávička na balkóne s výhľadom do lesa, auto v garáži na dvore, záhradka na pestovanie vlastnej zeleniny a oddych v záhrade v súkromí to sú bonusy na nezaplatenie a nie len tie Vám ponúka tento byt.

Výhody :
– ticho a krásna príroda
– kompletná občianska vybavenosť, škôlka, škola, obchody, služby, zdravotná starostlivosť
– okrajovo v obci v menej obývanej časti
– Vodný raj Vyhne 10 min pešo

Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie, ako aj rekreačné, nakoľko obec Vyhne patrí do Štiavnických vrchov a do historickej Banskej Štiavnice máte 13 km, diaľničný privádzač je 5 km od bytového domu.

Celkový dojem, maklér odporúča, poloha, pôvodný stav nehnuteľnosti – urobíte si všetko podľa vlastného výberu, lokalita a dostupnosť na diaľnicu cca 5 km je veľkou výhodou.

Pozývam vás na obhliadku danej nehnuteľnosti : kontaktujte ma na t.č. : 0907 320577 alebo mail : lydia.oslancova@teeq.sk a dohodneme si osobné stretnutie na nehnuteľnosti.

Realitný konzultant

Lýdia Oslancová RSc.

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik