Skip to content

Predaj rozostavanej radovej zástavby 5 domov v tichej lokalite obce Čerín


\"\"

Dom


\"\"

1 864 m2


\"\"

Čerín

Cena – Predaj

239 000 €

Kategória:Dom
Plocha pozemku: 1846 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Čerín

Popis 

P50001-12BB

V TeEq reality vám ponúkame na predaj rozostavanú nehnuteľnosť medzi obcami Čerín a Čačín. Pôvodný projekt bol vypracovaný za účelom stavby na rodinné domy v radovej zástavbe, s prístupovou komunikáciou a inžinierskymi sieťami, ktorý je možné dokončiť pre tento účel. Jedná sa o rozsiahlu hrubú stavbu postavenú zväčša z tehly a dreveným krovom pokrytým plechom. Projektová dokumentácia je k dispozícii.

My Vám ponúkame krásny slnečný pozemok o rozmere 1846m2, s možnosťou prikúpenia ďalších 429m2 ( +30.000 € ), na ktorom bude stáť Vaša nehnuteľnosť, podľa Vašich predstáv, obklopená krásnou prírodou. Prípojka vody je cez cestu, elektrické prípojky – bod napojenia na pozemku, kanalizácia – potreba vybudovania žúmp.

Pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej tichej a slnečnej lokalite, neďaleko od Banskej Bystrice, iba 18 km.  Nádherná lokalita, čo sa týka prírody, kľudu, chatárčenia, hubárčenia, turistiky, je tam pekné bývanie, v danej lokalite sú minerálne pramene a Mičinské travertíny.

Pozývame vás na obhliadku danej nehnuteľnosti :  kontaktujte ma na t.č. : 0907 374 474 alebo mail : zuzana.pokorna@teeq.sk a dohodneme si osobné stretnutie na nehnuteľnosti. 

Maklér

Lýdia Olancová

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik