Skip to content

Predaj rodinnej vily v Banskej Bystrici

Dom

924 m2

Banská Bystrica

Cena – Predaj

670 000 €

Kategória: Dom
Rozloha pozemku: 924 m2
Rozloha domu: 575 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica 
Obec: Banská Bystrica

Popis 

Ponúkame na predaj nádhernú rodinnú vilu v Banskej Bystrici. Je situovaná v peknom prostredí prírody, s nádhernými výhľadmi na okolitú krajinu.Dom bol postavený v roku 2002 v tichej časti Pršianskej terasy.Rodinný dom je postavený na pozemku 924 m2.

Cena nehnuteľnosti je 749 000 €.
Členenie domu, rozloha spolu 575 m2:suterén: 135 m2 – posilovňa, toaleta, sprcha, technická miestnosť, miestnosť s predprípravou na infra saunu, komora, predpríprava na bazén 8×4 m prízemie: 220 m2 – vstupná chodba so šatníkom, toaleta, hosťovská izba, kuchyňa so špajzou, obývacia izba je prepoje ná s kuchyňou, výstup na terasu a záhradu 1.NP: 220 m2 – kúpeľňa, detská izba, spálňa, pracovňa, ďalšia miestnosť (predpríprava aj na kuchyňu, momentálne slúži ako sušiareň)

Dom má podlahové kúrenie, radiátory, napojený na všetky inžinierske siete – voda, elektrika, plyn, kanalizácia. Kúrenie plynové aj elektrické. Kolektory na streche. Predná časť je upravená schodíkmi a záhradnými terasami. Zadná časť záhrady je krásna rovina, trávnik so stromami, kvetmi, skalkou. Súčasťou domu je dvojgaráž. Dve parkovacie miesta sú k dispozícii aj pred domom. Dom je priestranný, slnečný, zateplený. Nízke prevádzkové náklady.

V prípade záujmu o viac informácií, prípadne obhliadku, nás neváhajte kontaktovať: Zuzana Sliacka, 0902 380 897 alebo zuzana.sliacka@teeq.sk

Realitný konzultant

Zuzana Sliacka

0902 380 897
zuzana.sliacka@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik