Skip to content

Predaj slnečnej novostavby bungalovu v obci Prestavlky

Holodom

838 m2

Prestavlky

Cena – Predaj

175 000€

Kategória: Dom
Rozloha domu: 107 m2
Rozloha pozemku: 838 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom 
Obec: Prestavlky

Popis 

V TeEq reality máme pre Vás ponuku novostavby v obci Prestavlky, v novej rozvíjajúcej sa časti obce.

Chcete zmenu z bytu do domu a nechce sa vám riešiť majstrov ?Je tu ideálna ponuka práve pre vás bez starostí a vybavovania. Vysnívané bývanie sa stáva skutočnosťou. Prídite sa pozrieť na prostredie, kde sa budete sťahovať, a na terase piť kávičku. Nové bývanie v nadštandardnej novostavbe si treba dopriať a užívať šťastný rodinný život. Vaša rodina si zaslúži ten najlepší domov. Ponúkame Vám na predaj novostavbu – rodinný dom v tichej lokalite obce Prestavlky, realizácia výstavby podľa projektu od firmy Promiprojekt s.r.o.

Na slnečnom rovinnatom pozemku o rozlohe 838 m2 (14,36 m x cca 60 m ) je zrealizovaná výstavbu rodinného domu – 8,25 m x 13 m, ideálny pre potreby 4 člennej rodiny so všetkým komfortom. Predáva sa v stave holodomu v energetickej triede A0, zabezpečené sú kvalitnými materiálmi na výstavbu aj pre najnáročnejšieho zákazníka.

Interiér novostavby si môžete pozrieť na linku:

https://my.matterport.com/show/?m=kyMqCfGEEBq

Ide o TOP kvalitu zabudovaných materiálov a moderných technológii, s dispozíciou prepracovanou do detailu.Viac k materiálom a technickému zhotoveniu priamo na stretnutí na nehnuteľnosti.Dom sa predáva skolaudovaný, vieme doporučiť možnosť dokončenia na kľúč podľa výberu budúceho majiteľa.

Celková zastavaná plocha 107,30 m2, úžitková 88,80 m2.Dom vás privíta vstupným zádverím, kde je miesto na všetko, čo má mať vstupná miestnosť, celkovo má 4 obytné miestnosti , jedna je denná centrálna, kde sa celá rodina môže spoločne stretávať, – kuchynská časť, v strede jedáleň a potom obývacia časť, kde je prechod na terasu a zväčšuje sa tak spoločný rodinný priestor s vonkajškom. Jedáleň môžete mať vonku na terase od jari do jesene, potom na chladné dni sa presuniete k stolovaniu  do jedálenskej časti. Jednotlivé časti spoločne vytvárajú jeden veľkopriestor, a z neho je prístupná spálňa so samostatnou kúpeľnou s toaletou a veľkou plochou na úložný priestor, komfort bývania rodičov sa umocní francúzkym oknom na terasu. Dve ďalšie izby, druhá kúpeľňa a samostatná toaleta je ideálna pre príjemné bývanie všetkých členov vašej rodiny. Dostatočne zabezpečujú súkromie pre jednotlivých členov rodiny.

Výhody: 

Ideálne miesto pre pokojné bývanie na slnečnom pozemku s výhľadom na zeleň okolo seba. Možnosť hubárčenia – na skok do lesa, cyklotrasy 110 km v okolí, turistika, na diaľnicu iba 12 km, kúpele Sklené Teplice 16 km, historická  Banská Štiavnica 25 km, lyžiarske stredisko Salamandra 30 km.

Odporúčam dohodnúť si termín stretnutia a miesto si zamilujete na prvý pohľad. Vaše vysnívané bývanie vám vieme zrealizovať. Lýdia Oslancová : t.č. 0907 320 577, mail : lydia.oslancova@teeq.sk

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

 

Realitný konzultant

Lýdia Oslancová RSc.

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik