Skip to content

Na predaj chata Zvolenská Slatina


\"\"

Chata


\"\"

371 m2


\"\"

Zvolenská Slatina

Cena – Predaj

 82 000 €

!!!Zrušená!!!

 

Kategória: Chata
Plocha pozemku: 371 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Zvolen
Obec: Zvolenská Slatina
Ulica: Zvolenská Slatina


Popis 

P50040-13BB 

Ponúkame na predaj chatu v záhradkárskej osade vo Zvolenskej Slatine.

Podlahová plocha cca 54 m2.
Pozemok 389 m2.

Cena: 82 000 €.

Chata sa nachádza v intraviláne obce Zvolenská Slatina v krásnom prírodnom prostredí. Výhľad do lesa. Prístup autom je možný priamo k pozemku chaty.
Celá záhradkárska osada je oplotená, uzamknutá.

Chata prešla kompletnou rekonštrukciou (nová elektrika, nové stierky, nové vodovodné rozvody, zateplená chata, plávajúce podlahy). Predáva sa so zariadením.
Členenie chaty: prízemie (kuchyňa, kúpeľňa, pivnica), 1.NP spoločenská izba s rozťahovacím gaučom + prekrytá terasa, dreváreň, 2. NP izba s balkónom. Na prízemí je terasa s krbom, od susedov oddelený pozemok murovaným plotom.
Kuchyňa je kompletne zrekonštruovaná, na mieru kuchynská linka s podsvietením, chladnička, mikrovlnka, sporák, digestor. Kachľová pec na pevné palivo vykúri celú chatu.
Pozemok je udržiavaný, kaskádovitý. Na každej kaskáde k dispozícii úžitková voda.
Vlastný septik.
Voda, elektrika k dispozícii. Voda sa v zimných mesiacov odstavuje v celej záhradkárskej osade. Niektorí susedia majú vykopanú studňu.

V prípade záujmu o viac informácií, prípadne obhliadku, nás neváhajte kontaktovať: Zuzana Sliacka, 0902380897 alebo zuzana.sliacka@teeq.sk

Maklér

Zuzana Sliacka

0902 380 897
zuzana.sliacka@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.