Skip to content

Na predaj murovaná chata v lokalite Janova Lehota, okr. ZH.


\"\"

Chata


\"\"

505 m2


\"\"

Janova Lehota

Cena – Predaj

43 500 €
!!!Rezervovaná!!!

Kategória: Chata
Plocha pozemku: 505 m2
Podlahová plocha: 60 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom
Obec: Janova Lehota

Popis 

P500042-13LOS

Hľadáte tiché a pokojné miestečko na víkendy, je tu ponuka práve pre Vás. V TeEq reality Vám ponúkame chatu v lokalite Janova Lehota, prístup asfaltová cesta, posledná časť 400m spevnená. Chata je dvojpodlažná, so sedlovou strechou na pozemku o celkovej rozlohe 505m2 v príjemnom horskom prostredí.

Konštrukcia stavby : kvalitné betónové základy a suterén, obvodové steny a priečky kombinácia tehla a kvadra, krov drevené nosné konštrukcie pokryté novou strechou a nový komín.
Suterén : vstup zo záhrady do kuchyne, ktorá má vedľa pre uskladnenie komoru a pivnicu. Vykurovanie piecka, možnosť na nej variť alebo na elektrickej dvojplatničky.
1 NP: z terasy vstup do hlavnej miestnosti s pieckou na pevné palivo, prechod do malej miestnosti s posteľou a sťahovacími schodmi do podkrovia a vpravo kúpeľňa s WC a sprchou. Zo schodov vojdete do utepleného podkrovia – čiastočne predelené, útulná miestnosť na spanie s balkónom.

Príjemná chata, po rekonštrukcii potrebuje ešte menšie dokončenie, plne funkčná počas celého roka : už vlastná studňa- studená voda a teplá voda – domáca vodáreň, el. bojler, elektrina 220-380V, na novo robené elektrické prívody k rozvodnej skrini, vlastná žumpa. K chate je aj mesto na uskladnenie náradia a starší skleník. Možnosť prístupu dokonca z dvoch strán.
Chata sa predáva zariadená a je po kúpe ihneď k dispozícii.

Výhody:

Chata po rozsiahlej rekonštrukcii s úžitkovou vodou a kúpeľňou.
Tiché, slnečné miestečko pre relax, možnosť pestovania, sú tu ovocné stromy aj kríky.
Dostupnosť na diaľničný rozvádzač 10km, Žiar nad Hronom 7 km, Handlová 15 km.
Možnosť celoročného využitia, hubárčenie, cykloturistika. turistika po okolí.


V rámci našich služieb Vám poskytneme kompletný právny, katastrálny servis a taktiež financovanie.

Rada sa s Vami stretnem osobne na nehnuteľnosti a vyberieme pre Vás nové bývanie, kontaktujte ma na t. č. 0907320577,mail : lydia.oslancova@teeq.sk.

Maklér

Lýdia Olancová

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.