Skip to content

Predaj 3 izbového bytu v meste Zvolen – Západ, ul.D.Ertla.IMG_1797


\"\"

 

3-izbový


\"\"

 

74 m2


\"\"

 

Zvolen

Cena – Predaj

Dohodou

Kategória: Byt
Druh: 3-izbový
Podlahová plocha: 74 m2
Poschodie: 8

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Zvolen
Obec: Zvolen
Ulica: D.Ertla

Popis 

P500057-113-LOS

3D obhliadku bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku: https://my.matterport.com/show/?m=1Mu9Rqj2xon

V TeEq realitách Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt po REKONŠTRUKCII v meste Zvolen – Západ, ul. D.Ertla. Rozsiahla rekonštrukcia Vám zabezpečí komfortné bývanie, a lokalita zas jednoduchú dostupnosť do centra ako aj na výjazd na diaľnicu. Celková rozloha bytu je 73,63m2.

Pred 2,5 rokmi prešiel byt rozsiahlou rekonštrukciou, zmenená dispozícia – zamurované dvere z chodby do kuchyne, nová murovaná kúpeľňa s čiastočne oddeleným WC, nové elektrické rozvody, vodovodné rozvody ako aj odpady, nové stierky, obklady, podlahy, sanita, oblôžky na zárubniach, nové dvere. Nová kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi. V jednej izbe zostali pôvodné stierky, ale zachovalé a pôvodné protipožiarne dvere.

Dispozícia bytu je vstup z chodby do každej izby samostatne ako aj do kúpeľne. V chodbe je skriňová zostava robená na mieru, chodba pôsobí vzdušným presvetleným priestorom. Rekonštrukciou vznikla pekná priestranná kúpeľne, kde je osadená práčka, sušička, sprchový kút , umývadlo s veľkým zrkadlom, a čiastočne oddelené WC. Pôsobí otvorenie, nemáte pocit malej stiesnenej kúpeľne a zabezpečí vám komfortné využitie zväčšeným priestorom v rámci rekonštrukcie.
Dominantnou miestnosťou je veľká priestranná obývacia izba, dômyselne rozdelená na dve časti s komodou a zeleňou – prvá časť oddychová s priestrannou sedačkou a druhá časť s jedálenským stolom, kde sa dobre servíruje jedlo z vedľajšej kuchyne. V kuchyni sú zabudovaní pomocníci potrební v kuchyni až na mikrovlnku, samozrejme je priestor aj pre ňu, len majitelia využívajú darček z pred rekonštrukcie bytu. Voľný roh v kuchyni zapĺňa chladnička s mrazničkou.
Spálňa je taká akurát na posteľ, veľkú skriňu, nočné stolíky a toaletný stolík. Tretia izba je tiež dostatočne veľká na detskú izbu, pracovňu.

V byte sú správne využité všetky m2, celkový dojem z bytu veľmi dobrá moderná rekonštrukcia, pôsobí svetlo, nadýchane a zabezpečí novým majiteľom príjemné bývanie bez ďalších investícii. K bytu prináleží latková pivnica.

Bytový dom po rekonštrukcii – strecha, zateplenie bytového domu, výmena okien, dverí na spoločných priestoroch, stupačky, el. vrátnik, pôvodný je len výťah.

Cena na vyžiadanie v realitnej kancelárii.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutý aj kompletný právny servis, vypracovanie zmlúv, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a vybavenia financovania na kúpu nehnuteľnosti.

V prípade Vášho záujmu o kúpu tohto príjemného bytu ma kontaktujte prosím: Lýdia Oslancová, t.č. 0907 320 577 , alebo mail : lydia.oslancova@teeq.sk

                                                                                       

Maklér

Lýdia Olancová

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.