Skip to content

Predaj 3 izbového bytu v meste Žarnovica ul. Kľakovská


3-izbový


62 m2


Žarnovica

Cena – Predaj

 Dohodou

Kategória: Byt
Druh: 3-izbový
Podlahová plocha: 62 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom
Obec: Žarnovica
Ulica: Kľakovská

Popis 

P500053-113LOS

V TeEq reality Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v meste Žarnovica, ul. Kľakovská. Byt je situovaný v pokojnej a tichej časti mesta , celková plocha bytu je 62m2. Nachádza sa na 6. poschodí zo 7 s výťahom v panelovom bytovom dome.

Technické údaje k bytu :
Rekonštrukcia bytu – nové stierky, podlahy – plávajúce, dlažba, nová sanita, rozvody vody, kanalizácie, obklady, menené plastové okná, nové dvere, oblôžkované zárubne, čiastočná výmena elektrických rozvodov – chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, čiastočne izby. Bodové osvetlenie v miestnostiach. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Kúrenie: centrálne.

Dispozícia bytu :
Vstup do chodby, vľavo od dverí spálňa, vedľa izba, oproti vstupným dverám kúpeľňa a vedľa samostatné WC. Vpravo od vstupu kuchyňa s balkónom a vedľa obývacia izba. K bytu prináleží pivnica.

Výhody: – vyhľadávaná lokalita
– slnečný, orientácia juhovýchod, a severozápad
– kompletná občianska vybavenosť, škôlka, škola, obchody, služby, zdravotná starostlivosť s rýchlou dostupnosťou aj pešo
– v blízkosti možnosť na potulky do prírody

Celkový dojem, maklér odporúča, byt po rekonštrukcii, voľný ihneď k nasťahovaniu , príjemná lokalita na bývanie s rýchlou dostupnosťou do prírody a dostupnosť na diaľnicu cca 3 km je veľkou výhodou.

Pozývam vás na obhliadku danej nehnuteľnosti : kontaktujte ma na t.č. : 0907 320 577 alebo mail : lydia.oslancova@teeq.sk a dohodneme si osobné stretnutie na nehnuteľnosti.

Maklér

Lýdia Olancová

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.