Skip to content

Cena – Predaj

216 950 €

Kategória: Dom
Plocha pozemku: 2 484 m2
Zastavaná plocha: 896 m2
Plocha RD: 180 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom
Obec: Hliník nad Hronom

Popis 

P500015-12LOS

Hľadáte 4 ibový rodinný dom, máme tu pre Vás ponuku v obci Hliník nad Hronom. Rodinný dom 18m x 10m z tvárnic zateplený so sedlovou strechou pokytou škridlou je v dobrej a tichej lokalite obce na rovinnatom slnečnom pozemku o celkovej rozlohe  2 484 m2 celý oplotený.

Dispozícia domu je veľmi dobre a prakticky rozdelená na dve časti. V pravo denná : tvorí ju vstupná hala, z nej v pravo prechod do priestrannej obývacej časi so vstupom na terasu, pracovňa, kuchyňa. V ľavej časi sú tri izby, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, toaletou a samostatná toaleta.

Dom je sitovaný tak, že v prípade potreby je možný vstup zo zadnej časti domu a v podkrový riešiť samostatnú bytovú jednotku, alebo rozšírenie bývania pre viacčlennú rodinu.

Suterén domu je o rozlohe tiež 180m2, tvoria ho : technická miestnosť, práčovna, garáž, špajza a odkladacia miestnosť. 

V dome je elektrina na 220/380 V, kvalitná voda z vlastnej studne, kanalizácia z domu je napojená na obecnú kanalizáciu, vykurovanie ústredné plynové, nový kotol, a alternatíva splynovacia pec na pevné palivo. Teplú vodu zabezpečujú slnečné kolektory.

Výhody :
–  slnečná a rovinná záhrada na pestovanie BIO produktov všetkého druhu ovocia  a zeleniny, základ je v záhrade, už stačí, len doplniť podľa vlatných predstáv.

–  lokalita s dostupnosťou na autobusovú zastávku 150m,
–  obchody a pošta 3 min pešo,
–  lekár a lekáreň na skok,
–  dialnica 2 km                                                                                                           

Rodinný dom Vám zabezpečí všetko, čo potrebujete na komfortné bývanie pre 4 člennú rodinu. Pokiaľ je vás viac, nie je problém, len treba počítať s investíciou do podkrovia a váš sen o novom bývaní sa splní práve u nás. Pozývam vás na obhliadku danej nehnuteľnosti:  kontaktujte ma na 0907 320 577 alebo mail : lydia.oslancova@teeq.sk dohodneme si osobné stretnutie na nehnuteľnosti.

Maklér

Lýdia Olancová

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.