Skip to content

Predaj komerčnej budovy v obci Hontianske Trsťany, okr. Levice


\"\"

Komerčný objekt


\"\"

2 024 m2


\"\"

Hontianske Trsťany

Cena – Predaj

Info v RK
!!!Zrušená!!!

Kategória: Komerčný objekt
Plocha pozemku: 2024 m2
Podlahová plocha: 480 m2
Zastavaná plocha: 633 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Levice
Obec: Hontianske Trsťany

Popis 

!!!Zrušená!!!

P500049-18LOS

V TeEq reality Vám ponúkame na predaj budovu na investičný plán v oblasti bývania, ubytovania, menšej prevádzky. Budova je v centre obce s prístupom z dvoch strán v oplotenom objekte po čiastočnej rekonštrukcii. Predmetom predaja je budova zložená z troch častí :
prvá časť využívaná ako Materská škôlka o ploche 276m2, druhá ako samostatná bytová jednotka o ploche 153 m2 a tretia časť bytová jednotka a 4 samostatné miestnosti jedna väčšia a tri rovnaké o ploche 154 m2. Na dvore je budova samostatne stojacej dvojgaráže veľkosti 50m2. Objekt je oplotený a celková plocha je 2.024m2, v prípade záujmu možnosť zväčšenia cca o ďalších 400m2.

Dispozícia budovy :

Materská škola:
Vstupná chodba, šatňa 2 veľké miestnosti, kúpeľňa s toaletami a umývadlami, sklad.

Druhá časť – bytová jednotka:
chodba, 2 veľké priestranné miestnosti, kuchyňa, miestnosť kde môže byť kúpeľňa.

Tretia časť – bytová jednotka:
Chodba, 2 izby, kúpeľňa, kuchyňa
samostatná miestnosť cca 40m2, a 3 x 20 m2

Čiastočná rekonštrukcia :
V objekte Materskej škôlky v roku 2018 menené plastové okná. V roku 2020 v objekte Materskej škôlky a prvej bytovej jednotky komplet nová strecha, drevená konštrukcia a škridloplech Maslen, klampiarske konštrukcie a bleskozvod. V Materskej škôlke chodba a dve hlavné miestnosti, nové stierky, rozvody vykurovania, nové radiátory. Potrebné dokončiť podlahy.
Ďalšia časť v pôvodnom stave, tretia časť je s rovnou strechou po rekonštrukcii staršieho dátumu.
Elektrina 220-380V, ústredné centrálne kúrenie – plynový kotol a fotovoltaika, kanalizácia napojená na obecnú kanalizáciu a voda vlastná studňa, v obci rozvody na vodovod zrealizované, len nie sú napojený na zdroj.

Maklér odporúča využitie budovy na bytové jednotky, prípadne ubytovacie zariadenie, dom pre seniorov, prípadne malú prevádzku.
Kúpele Dudince 6 km, Santovka 6 km, do Levíc 20 km. Hontianske Trsťany sa nachádzajú na rozhraní Ipeľskej pahorkatiny, Štiavnických vrchov a Krupinskej výšiny.

V rámci našich služieb Vám poskytneme kompletný právny, katastrálny servis a taktiež vybavenie financovania nehnuteľnosti.

Rada sa s Vami stretnem osobne na nehnuteľnosti, kontaktujte ma na t.č. 0907320577,mail : lydia.oslancova@teeq.sk.

Maklér

Lýdia Olancová

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.