Skip to content

Predaj domu v obci Prestavlky ideálny na únik z ruchu mesta

Rodinný dom

1143 m2

Prestavlky 

Cena – Predaj

105 000 €

Kategória: Vidiecky dom
Zastavaná plocha: 444 m2
Plocha pozemku: 1 143 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom
Obec: Prestavlky 

Popis 

TeEq realitná kancelária ponúka na predaj vidiecky dom s rovinatým pozemkom v obci Prestavlky, v obytnej časti obce s asfaltovou cestou.

Technické parametre domu :

Rozmer domu je 6 m x 18 m – obytná časť, kolaudácia z roku 1953. Prístavba  3 x 3m a  4 m  x 4 m, realizácia 1980, pivnica v zadnej časti obytného domu cca 5m x 5 m.

Konštrukcia domu :

betónové základy, z nich murované múry z kameňa, drevená konštrukcia sedlová strecha, pokrytá škridlou a klampiarske prvky. Z pôvodného gánku vymurovaná uzavretá chodba, osadené okná a domurované steny v roku 2008. Prístavba  postavená z tehly, prekrytá s plechom, dvere drevené a brána železná. Dom je napojený na obecný vodovod, elektrinu 220V – 380 V a septik. Na pozemku pred domom je plynová prípojka.

Charakteristika domu :

Vstup z dvora do prednej časti domu do chodby, z nej do prvej priechodnej izby, vľavo predná izba a vpravo zadná izba. Možnosť prejsť chodbou do zadnej časti, oproti je samostatné WC, pri ňom vstup do kuchyne a z kuchyne do kúpeľni a špajzy. Z chodby prechod na dvor aj zo zadnej časti domu pri kuchyni. V prístavbe je komora – odkladací priestor, a vedľa garáž. Na dvore, sú vybudované chlievy, udiareň so zásobou dreva, vonkajšie WC, odkladací priestor.

Stav:

Pôvodný stav, vyžaduje rekonštrukciu.

Parametre pozemku:

Rozloha: 1143 m2

Šírka pozemku: 12 m (sa rozširuje na 14 m).

Dĺžka pozemku 95 m a druhá strana 98 m.

Využívaný predná časť – predzáhradka, dvor, a zadná časť na sadenie zeleniny vo veľkej časti záhrady. Sú v nej ovocné stromy, ktoré treba ošetriť a isto sa vám odvďačia úrodou. Čerešňa, višna, jablone, hruška, mix stromov pre pestrosť na váš stôl.

Celý pozemok je oplotený.

Lokalita:

Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Prestavlky. Táto obec ponúka pokojné a tiché prostredie, ideálne pre ľudí hľadajúcich únik z ruchu mesta. Obec je obklopená prírodou a ponúka možnosti pre relaxáciu a aktívny život v prírode.

Výhody:

Rovinatý pozemok s rozlohou 1143 m2,možnosť rekonštrukcie domu podľa vlastných predstáv, plynová prípojka k dispozícii, pokojná lokalita s príležitosťou na relaxáciu a aktívny život v prírode, vhodný na trvalé bývanie ako aj rekreačné.

Ak máte záujem o tento vidiecky dom s pozemkom v obci Prestavlky, kontaktujte nás na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo e-mailovej adrese:

t.č. : 0907 320 577

mail : lydia.oslancova@teeq.sk

Realitný konzultant

Lýdia Oslancová RSc.

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik