Skip to content

Predaj novostavby holodomu v obci Banská Belá – rezidencia Jasenica

Holodom

764 m2

Banská Belá

Cena – Predaj

270 000 €

Kategória: Dom
Rozloha domu :
126 m2
Rozloha pozemku:
764 m2

Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Štiavnica 
Obec: Banská Belá

Popis 

V TeEq REALITY predaj novostavby – holodomu v Štiavnických vrchoch, v tichom príjemnom prostredí v katastri obce Banská Belá, rezidencia Jasenica.

Základný popis :

Novostavba je situovaná v novej lokalite, kde sú pozemky na výstavbu  9- 11 domov a vo výstavbe je aj príjazdová cesta. Ideálna na trvalé bývanie, dostupnosť na diaľnicu 11 km, do Banskej Štiavnice 7 km, kde je kompletná občianska vybavenosť, Zvolen 20 km, Banská Bystrica 40km. Máte zabezpečené tiché bývanie alebo aj pokojne trávené víkendové pobyty ako aj dovolenky na víkendové bývanie. Pozemok o rozlohe 764 m2, je akurát na všetko, čo potrebujete mať pri rodinnom dome. Dom má rozmer 14,65x 8,60 m, čo je 126 m2 zastavanej plochy k tomu veľkorysá terasa o rozlohe 35 m2.

Technický popis :

Betónové základy, obvodové múry a priečky postavené z tehly, strešná konštrukcia drevo. Valbová strecha je pokrytá strešnou krytinou Teran Danubia čiernej farby, ukončená bude klampiarskymi prvkami. Okná a vstupné dvere  plastové, úprava exteriér antracit, interiér biela, obývačka posuvné  – výstup na terasu. Omietky strojové sádrové. Zateplenie RD fasádnym EPS 160 mm, silikónová fasádna omietka biela. Sadrokartón s konštrukciou upevnený na stropných hradách, fúkaná izolácia. Podlahová izolácia EPS hr.120 mm, cementové potery min. 6 cm.3 krát náter bielou farbou. Podlahové kúrenie bez koncových zariadení zn. HERZ, príprava na tepelné čerpadlo. Elektrina komplet aj s vypínačmi a zásuvkami, voda z vlastnej vŕtanej studne aj s vodovodnou šachtou, kanalizácia komplet so žumpou. Novostavba bungalov spĺňa kritéria modernej úspornej stavby v energetickej triede A0.

Dispozícia :

Vstup do domu je z boku pozemku, cez závetrie do zádveria, čo je praktické riešenie, zastanete pri vchode autom a nákup si jednoducho vyložíte, aj všetko, čo ste si priniesli na spríjemnenie víkendu. Prechod do chodby, vľavo centrálna denná časť veľkometrážna obývacia izba, s jedálňou a kuchyňou s výstupom na terasu. Oproti vstupu je technická miestnosť – sklad. Samostatné WC, vedľa kúpeľňa s vaňou. Tri priestranné izby. Terénne úpravy vyrovnaný pozemok, bez dlažby.

Výhody :

Lokalita – vo vyhľadávaných Štiavnických vrchoch, príjemné a tiché miesto na relax v prírode. Dostupnosť – 11 km výjazd na diaľnicu, do historickej Banskej Štiavnice iba 7 km, kde je veľa možností na kultúrne a spoločenské vyžitie, ako aj potulky uličkami mesta. Turistika a cykloturistika v okolí bez obmedzenia. V lete tajchy na kúpanie, v zime lyžovanie na Salamandra Resort, iba 15 km.

 

Maklér odporúča voliť novostavbu,  a nemusíte sa prispôsobovať danostiam starých stavieb, kde nikdy neviete, čím Vás prekvapí. Mnoho krát sú to väčšie investície ako nová stavba s energeticky úsporných materiálov a stavebných postupov. Už si len doladíte koncové prvky – tepelné čerpadlo, podlahy, dvere, oblôžkové zárubne, obklady, sanitu v kúpeľni a WC, spoločne s kuchyňou podľa vlastného výberu.

Odporúčam dohodnúť si termín stretnutia a miesto si zamilujete na prvý pohľad. Vaše vysnívané bývanie vám vieme zrealizovať. Lýdia Oslancová : t.č. 0907 320 577, mail : lydia.oslancova@teeq.sk, Zuzana Sliacka: t.č. 0902 380 897 , mail : zuzana.sliacka@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Realitný konzultant

Lýdia Oslancová RSc.

0907 320 577
lydia.oslancova@teeq.sk

 

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

RK Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho financovania na kúpu danej nehnuteľnosti a zabezpečí všetko potrebné k prevodu nehnuteľnosti.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik